וופל בר | אודות

אודות

וופל בר

אודות הוופל בר

הסיפור שלנו
הסיפור של וופל בר נולד מאהבה גדולה לקינוחים ומחלום גדול - ליצור בלב ירושלים פינת חמד שכל מי שנכנס אליה ירגיש בפריז או ברומא. הסניף הראשון הוקם בשנת 1999 במושבה הגרמנית ויצר מיד מעגל של חברים נאמנים. או במילים אחרות - במקרה שלנו הארוחה דווקא התחילה במשהו מתוק. אנו מאמינים שגם יציאה "קטנה" לקפה עם חברים או לבילוי זוגי יכולה להיות חגיגה אמיתית, ואת הרוח הזו אנו משמרים מאז ועד היום.
משקיעים בכל מנה
אנו מאמינים שחלומות לא נולדים בפס ייצור... תפיסת העולם של ופל בר מבוססת על שאיפה בלתי פוסקת למצוינות, בכל שלב של היצירה: אנו בוחרים בחומרי גלם מעולים בלבד שמהם ניצור את המנות והקינוחים - בלי תערובות גנריות ומוכנות מראש; את התפריט תכננו בקפידה ובחרנו לשלב בו מנות מקוריות ומרעננות - לא כמו כולם. הצוות מכין כל מנה תוך שימת לב אישית לפרטים, כך שעל השולחן שלכם תונח חוויה אמיתית.
פותחים שולחן... לכולם!
כשנהנים, מבקשים עוד. מאז שהקמנו את הסניף הראשון אנו מתפתחים בעקביות ושמחים לגלות שגם הקהל מצביע ברגליים. לאורך השנים פתחנו סניפים חדשים בנקודות נוספות על המפה, בהם מתארחים בכל יום אלפי סועדים. במקביל, הרחבנו את התפריט לאור הבקשות שלכם והוספנו בו מגוון גדול של מנות חלביות מושקעות ומרגשות.
החזון שלנו
החזון שלנו פשוט מאוד: חיוכים, חיוכים ועוד קצת חיוכים. כל מנה או קינוח שהוכנו באהבה יוצאים מהמטבח שלנו היישר אל הלב שלכם, וכל מה שאנו רוצים זה שתיהנו ותישארו עם טעם של עוד.